Neutuchající okázalost Audi Q7 e-tron

Generace vozů třídy Q se řadí nejen ke kvalitním a designově zajímavým elementům. Typické jsou nejen strmě stoupající D-sloupky této řady, ale rovněž i masivní přední maska. Audi je dokonalým sporťákem.
kolo na Audi
 
Sázka na jistotu aneb síla motoru
 
Audi Q7 e-tron má vidlicový šestiválec 3.0 TDI a v rámci výkonu se může pochlubit 258 prohánějícími se koňmi pod kapotou. Nechybí ani elektroměr. Maximum systémového výkonu činí 373 koní a točivý moment 700 Nm. Tento výkon je posílán na všechna kola za pomoci osmistupňové automatické převodovky.
 
Unikátnost interiéru neboli kvalita zpracování
 
Jestli je Audi v něčem těžko překonatelným automobilem, tak je to vnitřní interiér. Kvalita zpracování je na nejlepší možné úrovni. Řešení do posledního detailu. Důraz je kladen na detail i cit v rámci zpracování. Stačí se jen přiblížit, hned se rozsvítí samo světlo na stropě, které je tak bez tlačítka, jen pouhý dotyk a už svítí. Stejně tak je vše zahaleno elegancí a dostatečným prostorem, který poskytuje maximální komfort.
 znak Audi
Pro umocnění užití si maximálního požitku z jízdy jsou sedadla z kůže, která disponují černou barvou a jsou jak vyhřívaná, ale i chlazená a dokonce masážní. Audi Q7 e-tron má již ve standardní výbavě také virtual cockpit. Dále se tento plechový sportovní krasavec může pochlubit třízónovou klimatizací. Oslní MMI systémem, který zahrnuje nejen dotykovou plochu pro psaní, ale najdete v něm i navigaci a další užitečné aplikace.
 
Technologická dokonalost
 
U Audi Q7 e-tron je sázka na technologii a její um. Nabízí se tak celá řada chytrých systémů za pomoci centrálního mozku nesoucí název MMI Connect. Pracuje na bázi vysouvacího displeje o velikosti sedmi palců. Poté díky internetovému připojení máte tak online k dispozici aktualizované mapy, které lze využívat na virtual cockpitu před volantem.
 
Nadšenci technologie si u tohoto typu přijdou vskutku na své. Audi se systémem Connect a prostřednictvím mobilní aplikace MMI Connect Audi Q7 e-tron, tak umožňuje i vzdáleně zamknout automobil. Stejně tak je reálné zjištění na kolik kilometrů disponuje ještě pohonnou hmotou apod. Rovněž i prostřednictvím unikátnosti technologie a dané konkrétní aplikace lze nastavit spuštění vytápění autmobilu. Ráno tak v zimním období lze přijít a usednout již do vyhřátého vozu.