Přemýšlíte, čím zabavíte sebe i celou rodinu?


V nedávné době skončila karanténa a s ní i povinnost být neustále doma. Využijte toho, odtrhněte své děti od počítače, otužte rodinné vztahy a užijte si spoustu zábavy! Pokud vám přijde nemožné skloubit všechny tyto věci dohromady, věřte, že jste na omylu. Vyzkoušejte laser game a budete unešení!

Lasergame Praha je jedna z největších a nejmodernějších arén na našem území, ale jakékoliv jiné arény naleznete rozeseté po celé České republice. Není vám ale stále jasné, o co se jedná a o co v této moderní a nadčasové hře jde? Pojďme si to společně vysvětlit!

Laser game je novodobá týmová hra, který se hraje v malých arénách. Tyto arény jsou velmi často vybaveny nejrůznějšími překážkami. Hráči jsou rozděleni na dva týmy a snaží se pistolí trefit co nejvíce protivníků. K taktice mohou použít právě již zmíněné schovky. Celou hru ještě doplňuje celá řada světelných efektů, díky které hra dostává ještě větší šmrnc.

lasergame_aztec01

Hlavně proto, že se střílí laserovými pistolemi, je hra naprosto bezbolestná a vhodná i pro ty nejmenší děti. Můžete tak tento způsob zábavy zvolit taky pro školní výlety nebo dětské tábory. Nicméně myslete na to, že každou jednotlivou hru je zapotřebí si dopředu zamluvit. Jedině tak se vám nestane, že dojdete k aréně a zjistíte, že již hraje někdo jiný a vy máte smůlu.

DSC8007

Pokud se tedy rozhodnete vzít svoji rodinu právě sem, určitě si doma nezapomeňte ručník, sprchový gel a věci na převlečení. Ačkoliv se jedná o hru, věřte, že tato činnost může konkurovat leckterému skupinovému cvičení v posilovně. Po skončení budete zpocení jako myši, utahaní a velmi rádi, že se můžete v šatnách zkulturnit.

Pro ty z vás, kteří mají hluboko do kapsy je dobrá zpráva určitě i to, že se nejedná o předraženou zábavu. Jedna hra vás vyjde jen na několik desítek korun, nemusíte se tak bát, že byste neměli peníze na to, abyste zaplatili zábavu pro celou rodinu!