Na tyto věci na prvním rande raději zapomeňte

Na prvním rande každá žena touží udělat co nejlepší dojem a samozřejmě být neodolatelná a sexy. Pozor ale, ať to se snahou vypadat skvěle nepřeženete. Čeho je moc, toho je příliš. Čemu se určitě na prvním rande vyvarovat, aby se s námi objekt našeho zájmu cítil dobře? Dozvíte se na následujících řádcích.
 Žena v klobouku
Zrádný parfém
 
Obáváte se, ať na schůzce nejste cítit potem? Parfém je samozřejmost, ale určitě dejte pozor, ať se dá ve vaší přítomnosti volně dýchat. Je příjemné, když partner lapá v naší přítomnosti po dechu. Mělo by to ale být z jiného důvodu, než snížení hladiny o 1 centimetr ve flakonu vaší oblíbené vůně.
 
Jiný člověk
 
Nedělejte ze sebe s pomocí líčidel někoho, kým nejste. Potkali jste se cestou z práce, v kavárně nebo v posilovně? Z určitostí jste se mu zalíbila pro vaši přirozenost, proč teď ze sebe dělat primadonu. A pokud ne, nevadí. Přece si nezaložíte vztah na přetvářce. Buďte jednoduše svá.
 
Špatně oholená
 
Hladká pokožka bez chloupků na nohách a v podpaží už je pomalu ale jistě  standard dnešní doby. Tak nějak se holení v těchto oblastech považuje za součást každodenní hygieny. Odrostlé chlupy vám rozhodně dobrou reklamu neudělají.
Pár držící se za ruce
 
Sloupaný lak
 
Mohlo by se to zdát jako maličkost, ale ošoupaný lak vám na atraktivitě rozhodně nepřidá. To už raději žádný. Špatná manikúra může budit dojem, že jste se na setkání nepřipravila a tudíž vám na něm nezáleží.
 
Přehnaná rtěnka
 
O schůzce se předpokládá, že vyústí v první polibek. Nepokažte partnerovi dojem z něj lepivým leskem nebo slíbatelnou rtěnkou. Určitě není nic příjemného vracet se domů s červenými šmouhami nebo mastnými fleky na obličeji.
 
Málo oblečená
 
Buďte svůdná, ale ne laciná. Pokud si potrpíte na výstřih a bez něj to prostě nejste vy, vynechejte tentokrát minisukni. A naopak, jestli jste jako ryba ve vodě v mini, zahalte alespoň váš dekolt.