Need For Speed: Underground II

PC

Pro spousty z nás velmi známá a zároveň velmi oblíbená hra a to je Need For Speed: Underground II. Byla nástupcem prvního dílu z tuningového prostředí. Na trh byla uvedena roku 2004 společností Elektronic Art a hned pro několik platforem (Microsoft Windows, Playstation 2, Xbox a spoustu dalších herních konzolí). V celé herní sérii Need For Speed je tento díl jíž osmým v pořadí. O úspěšnosti této hry se rozhodně nedá pochybovat, protože celkový počet prodaných kopií se vyšplhal až na číslovku jedenácti milionů.
závodní auto na okruhu
Ve hře se budete pohybovat ve fiktivně vymyšleném městě s názvem Bayview, kterému bylo předlohou např. Philadelphie, Beverly Hils nebo třeba New Yersey. Celé město je rozděleno do pěti čtvrtí, které budete s postupem hry objevovat. Každá čtvrť je vyznačena specifickým okolím, podmínky a různorodostí závodů.
Vaším úkolem bude pohybovat se po městě, snažit se vyhrávat všechny možné druhy závodů, vylepšovat své auto a stát se tak nejlepším závodníkem celého okolí. Své schopnosti budete moc předvést např. při driftovacích závodech, sprintech, na okruzích, či závodech různými uličkami po městě. Co hráče jednoznačně v této hře osloví, tak jsou veškeré úpravy svého čtyřkolého miláčka. K dispozici budete mít více jak třicet modelů aut, které budete moct upravovat dle libosti, jak po stránce výkonu, tak i po vizuální stránce. Těšit se můžete na automobilové značky a modely jako je např. Nissan GTR, Mitsubishi Lancer, Ford Mustang, Subaru, Toyota nebo třeba Hummer. Zpočátku příběhu budete mít k dispozici na výběr pouze z několika vozů, které nebudou vůbec upraveny a Vaším úkolem bude rozšířit si svou automobilovou garáž a vžít se do světa tuningu.
detail – výfuk
I přes to, že hra byla vydána před více jak patnácti lety svou oblíbenost si jistě najde i dnes. Teď už nezbývá nic jiného, než sednout za volant. Šťastnou cestu!