Balóny štestí

Již od dětství si všichni něco přejeme, ať jsou to hračky, věci do školy, později pak třeba úspěšný vztah, velký dům, peníze a mnoho dalšího. Tato přání se někdy splní a někdy ne. V každém případě si něco přejeme při zvláštních příležitostech, jako je okamžik, kdy zahlédneme padající hvězdu, když najdeme na zemi drobák, nebo na louce čtyřlístek. Bohužel si u takových příležitostí pro přání nemůžeme vybrat, kdy to nastane.
Poradím vám však přinejmenším rovnocennou alternativu. Balony štěstí. Jedná se o lehké, papírové balony, podepřené drátěnou konstrukcí. Balon běžně stojí okolo 200 Kč. A jak to funguje? Tak předně již samotné přání. To píšeme na papír, který se k balonu přidává. Dále počkáme nejlépe na šero, či tmu, kdy bude podívaná nejlepší.
balonky na přání
Balon se sestavuje velmi lehce, pomocí drátěné konstrukce. Připevníme k němu naše přáníčko a vespod zapálíme připojený blok hořlaviny. (jakýsi pevný podpalovač) To vše zpravidla obsahuje balíček již při koupi.
Následující podívaná opravdu stojí za to. Papírový balon po zažehnutí vypadá jako veliký lampion. Jakmile jej pustíte, letí rychle směrem vzhůru, do neskutečných výšin. Je to krásný pohled a pocit, jak balonek i s přáním mizí pryč. Nemusíte se bát, že něco zapálíte, dokud hoří zápalná část, balon stoupá a klesat započne až ve chvíli, kdy nemá co hořet. Nejspíš jej již nikdy nenajdete, ale to vůbec nevadí, jedná se o nesmazatelný okamžik, který se vám vyryje do pamněti.
balonky u jařábu
Určitě se jedná o vhodný dárek, ať již k narozeninám, ke svátku, vánocům, nebo pro páry jakéhokoli věku k jejich výročí, sv. Valentýnu a nebo prostě jen tak. Jedná se o skvělý zážitek a to nejen proto, že je u toho oheň, něco někam letí a je k tomu přidané malé přání, ale hlavně proto, že se při tom setkáme s několika málo lidmi, na kterých nám záleží, které máme rádi a kteří mají rádi nás, a to je v dnešní době velmi důležitá věc.
A kdo ví, třeba se vaše přání vyplní….