Žně letních festivalů

Co je lepšího, než si užívat léto s přáteli a hudbou, kterou máte rádi? Říkáte si možná, že by klidně stačila menší zahradní slavnost s hudbou. To se ale hudebnímu festivalu ani zdaleka nevyrovná. Na festivalech si užijete mnoho zábavy, navíc máte možnost slyšet a vidět své oblíbené interprety naživo. Stačí si jen vybrat ten správný festival.
konfety a oslava

Majáles

Pokud jste z Prahy, Brna či Hradce Králové, jistě jste někdy o Majálesu slyšeli. Tento festival se koná letos již po čtrnácté. Každoročně můžete navštívit Majáles na přelomu dubna a května. V Praze se koná 28. dubna, v Brně 5. května a v Hradci Králové 20. dubna. Na tomto festivalu si poslechnete ty nejznámější české a slovenské interprety jako jsou Tomáš Klus, Xindl X, Majk Spirit, Wohnout, Mandrage či Horkýže Slíže. K dispozici je zde hned několik hudebních stageí, spousta občerstvovacích stánků a stánků s alkoholickými i nealkoholickými nápoji. Spousta kvalitní zábavy Vás jistě nemine.

Votvírák

Největším českým hudebním festivalem je zajisté Votvírák. Ten se pokaždé koná v Milovicích. Letos na tento festival můžete přijet 15.-17. června. Vystoupí zde Chinaski, PSH, Majk Spirit, Divokej Bill, Mig 21, Ewa Farna nebo Jaroslav Uhlíř. Každý rok se zde sejde několik tisíc lidí, kteří si zde po dobu tří dní užívá teplého počasí a skvělé živé hudby. Je zde k dispozici místo na stanování a také rozsáhlé parkoviště.

Blue Style Prima Fest

Tento festival je vhodný i pro rodiny s dětmi. Najdete zde mnoho hudebních interpretů, ale i zábavy pro děti. Blue Style Prima Fest se koná 13.-14. července v Šiklandu ve Zvoli nad Perštejnem.
noční koncert

Aerodrome

Nejzajímavější nabídkou bude zřejmě Aerodrome festival. Koná se 28.-30. června v Panenském Týnci. Čím se liší od ostatních hudebních festivalů? Na Aerodrome festivalu si můžete poslechnout hned několik zahraničních interpretů. Právě proto zaplatíte za vstupenku o něco více peněz než za jiné hudební festivaly. Můžete zde tento rok vidět Macklemora, Limp Bizkit, Lanu del Rey,  Milky Chance, Hollywood Undead nebo Parkway Drive.