Překvapte přítelkyni sypaným čajem

PC

O kvalitních sypaných čajích je známo, že jsou vhodným dárkem pro každou příležitost. Můžete si zvolit čaje z čajových lístků, anebo čaje ovocné či dokonce květové, a pokaždé půjde o výrobky vysoce jakostní, s nimiž překvapíte každého, koho chcete obdarovat.

Čaj o páté

O čajích koluje mezi lidmi známá zvěst, že jsou ideální příležitostí k popíjení v odpoledních hodinách, tedy v době, kdy většině z nás, pokud si odmyslíme směnné provozy, končí pracovní povinnost, a máme konečně chvíli pro sebe a své blízké. V tuto dobu také nejčastěji navštěvujeme čajovny, anebo usedáme k čaji doma, v obýváku nebo na zahradě, anebo, pokud máme v úmyslu prožít sexuální dobrodružství, i v ložnici. I tam mají čaje před sexem nebo po něm svůj velký význam, kupříkladu odvar z Babského ucha neboli Šalvěje přeslenité. Čaje bychom měli připravovat také v prověřeném vodním zdroji, v ideálním případě ve středně tvrdé vodě, s rozpuštěnými ionty hořčíku a vápníku, a pokud možno zbavené těžkých kovů, pesticidů, hliníku, ropných látek a olejů a dalších nežádoucích příměsí.

čaj se zázvorem a s citrónem

Pořiďte magický hrnek

Velmi záleží i na tom, v jaké nádobě se čaj připravuje. Svým způsobem je to obřad, něco mimořádného, co bychom si měli vychutnat, a ne popíjet čaj ve stoje jako limonádu v bufetu „na stojáka“. Dejte si záležet na výběru hrnku nebo sklenice z varného skla a jistou možností jsou také čajové hrnky magické.

čaj se sedmikráskami

Magický hrnek mívá černou barvu a pod ní se ukrývá potisk, který si necháte vytvořit podle vlastního návrhu, přičemž se potisk odkryje až v okamžiku, kdy hrnek zalijete horkou vodou. S potiskem můžete mile překvapit každého, koho chcete obdarovat třeba k narozeninám, anebo hrnek jednoduše pořídíte pro sebe s vtipným textem, který budete předkládat vaší milé návštěvě. Kouzla magického hrnku o to více vyniknou, budete-li v nich mít oblíbené čajové nápoje, zakoupené v prověřeném čajovém e-shopu.