Aby kolo cestou nepřekáželo

PC

Také toho chcete na své zasloužené a vytoužené dovolené co nejvíce vidět a zažít? Jenže některá místa jsou pro automobily nedostupná a žádná jiná veřejná doprava tam také nefunguje. Jít pěšky je sice jednou z možností, ale to trvá většinou dlouho, a pokud chceme mít zážitků opravdu dostatek, pak je jedním z těch rozumných řešení kolo.

kolo na autě

  • Tento dopravní prostředek má několik nesporných výhod.
    • Kromě toho, že se s ním dostanete na každou cestu, je to skvělý pomocník pro udržení fyzické kondice.
    • A s jeho pomocí můžete i na dovolené shodit nějaké to kilo, které se na vás v zimě usadilo.

Kde ale na dovolené vhodný bicykl vzít? V podstatě máte dvě možnosti. Buď můžete najít některou půjčovnu a tento dopravní prostředek si prostě pronajmout, nebo si ho vezmete na dovolenou rovnou s sebou. Druhá varianta je jistě mnohem schůdnější. Každý cyklista přeci ví, že vlastní kolo je vlastní kolo. Zejména, pokud na něm jezdí opravdu pravidelně a je na něj zvyklý.

Snadná manipulace

Abychom mohli na dovolenou naše kolo dopravit, budeme potřebovat jednoho nezbytného pomocníka. Tím je pochopitelně držák na kola. Ocelová konstrukce vám zaručí, že svůj bicykl dovezete v pořádku. Na tento držák https://www.amsa.cz/Nosice-jizdnich-kol se dokonce vejdou i tři nebo čtyři kola. Je tedy určen opravdu pro celou rodinu. A vzhledem k tomu, že je tento nosič namontován na zadní straně automobilu, přítomnost zátěže v podobě přidělaných kol ani nepocítíte. Toto řešení je tedy i praktičtější nežli nosiče, které se dávají na střechu. Pro subtilnějšího člověka byla manipulace ve velké výšce docela namáhavá. Kromě toho se ani nezvětší výška vozidla a tak nemusíte mít obavu podjet některý nízko položený most.

kolista

  • Abyste měli všechny zmíněné výhody zaručené, je zapotřebí nakupovat pouze v obchodě, který vlastní příslušné certifikáty.