Beghelli

PC

Máte firmu a chcete zajistit, aby objekt byl dle pravidel a řádu zajištěn osvětlením, aby každý pracovník viděl na svoji práci dobře a nestala se žádná nehoda? Opravdu tohle chcete? Jsme tu všichni k dispozici a můžete napsat či nás kdykoliv a jakkoliv jinak kontaktovat přes telefon a podobně. Svítidla beghelli mohou nabídnout eleganci, svítivost, dlouhou životnost a tím pádem i kvalitu. Servis, pozáruční servis a záruku, kterou vám nikdo nevezme. Pokud chcete udělat správně, kupte si něco vysoce kvalitního, to pomůže.
žárovky za sebou
Led svítidla jsou ve většině případů vestavěna ve hliníkových reflektorech, které jsou leštěné a je potřeba si je objednat samostatně. Na to nezapomeňte. U všech svítidel najdete sériové číslo, řadu, typ, výkon, příkon, typ čipu, stupeň krytí, světelný zdroj, výkon a tak podobně. Vyberete si, a když ne, poradíme, protože je jasné, že lajk tomu třeba rozumět nemusí. My v tomhle směru pomůžeme. Určitě se můžete rozhodnout. Vyberte hned. Budou dobře sloužit jak v domácím prostředí, tak i ve firmě a na různých místech, kde je potřeba osvětlení, třeba i venku.

Spínač

Můžete si vybrat takovou volbu, že se světlo rozsvítí v případě, když někdo kolem něj projde. Tohle se využívá třeba i paneláku u vchodu, když někdo přijde v noci, aby se zapnulo světlo a lidi viděly na klíče a strefili se do klíčové dírky, to je podstatné a bez toho to nepůjde. My nabízíme dost. Jak jste si jistě všimli u nás, na stránkách, je toho hodně a bude to jednoznačně velký výběr. Máme zde ploché, velká světla, která jsou vhodná do průmyslových prostor, kde osvětlí velkou plochu a osvítí podle parametrů. Je to hlavě podstatné z hlediska bezpečnosti práce.
malé světýlko
Ceny
Ceny jsou přijatelné. Když vezmete v úvahu, že je všechno na míru a dle těch nepřísnějších kritérií, které klient potřebuje, tak ceny jsou svým způsobem hodně nízké.