Hypotéky bez registru

Hypotéky bez registru, jinak řečeno americké hypotéky přináší v současné době do nebankovního sektoru revoluci. Hypotéky bez registru Hypotéky bez registru poskytuje soukromá společnost, která pochází z České republiky. Tato společnost vám je schopna zajistit zajímavé sazby, ale také nízké splátky. Svými produkty na trhu velmi často konkuruje bankám.
Při poskytování těchto produktů není rozhodující, zda máte nebo nemáte nějaký záznam u bankovních či nebankovních institucí. Nerozhoduje ani exekuce nebo výše vašeho příjmu.

Domeček z papírové bankovky

Jako většina firem funguje online, takže toho může kdykoliv využít a na cokoliv se zeptat. Jsou schopni ocenit nemovitost až do 24 hodin od podání žádosti, a to zcela zdarma. Stačí jen zaslat aktuální fotografie nemovitosti na e-mail, který je k tomu předem vyhrazený. U nich nebudete nikdy předem za nic platit.
Jaké jsou tedy jejich hlavní výhody? Výplata hotovosti je uskutečněna do několika dnů od podpisu příslušné uvěrové dokumentace, splatnost úvěru až na dobu 30 let, hypotéku můžete kdykoliv a hlavně zdarma předčasně splatit a neplatíte za to žádné pokuty či sankce. Tato hypotéka bez příjmu je tedy vhodná zcela pro všechny. Není nutné dokládat žádné daňové přiznání. Zřízení této hypotéky se obejde bez zbytečného papírování.

Domečky a šipky

Poskytují dva typy úvěru, jejichž názvy jsou spotřebitelské úvěry a podnikatelské úvěry. Rozdíl v nich je v tom, že spotřebitelské úvěry jsou pro právnické osoby (osoby nepodnikající) a podnikatelské jsou logicky pro podnikatelské subjekty, tedy fyzické osoby. Každá z nich má samozřejmě pro své zákazníky podmínky.
V případě, že potřebujete hypotéku nebo úvěr a vaše banka vás odmítla, rozhodně se nebojte obrátit se právě na hypotéky bez registru. Zaměřují se právě na ty osoby, které mají jakýkoliv záznam v registrech, ale také klientům, kteří nejsou schopni dostatečně doložit své dosavadní příjmy.