Využijte nebankovní hypotéku

Pokud si potřebujete půjčit peníze, ale z nějakého důvodu to v bance nepůjde vyřešit, určitě byste měli vyzkoušet nebankovní hypotéky. V takovém případě je totiž možné získat požadované peníze, i pokud máte nějaký záznam v nebankovním registru. Běžně se hypotéky dávají na dvacet, dvacet pět let, ale my jsme schopni poskytnout dobu splatnosti až třicet let, a věřte, že i splátky se pohybují kolem částky, kterou byste platili v bance.

Někdo si potřebuje půjčit peníze na byt, dům nebo třeba na auto, ale jsou tu také firmy, které potřebují nějaký podnikatelský úvěr, a pokud se jedno podnikání třeba úplně nepovedlo a získali jste záznam do rejstříku, může to být v bance opravdu potíž. Proto nabízíme podnikatelské úvěry, kde lze peníze získat již do 24 hodin a nemusíte nám dokládat složitě své příjmy, a čekat tak na schválení celé týdny či dokonce měsíce. Pokud potřebujete vypůjčenými penězi vyřešit vyplacení exekuce, vyplacení dluhů či nějaký podobný problém, je to možné a nebudeme Vás nijak omezovat.

nebankovní hypotéky

Nastavte si splátky podle svých možností

Chápeme, že každý má jiné možnosti a potřebuje si tak splácení uzpůsobit právě svým příjmům. Nebankovní hypotéka Nebankovnihypoteky takovou možnost nabízí. Není problém se na výši splátek dohodnout, ovšem podmínkou zůstává doba splatnosti maximálně třicet let. Kromě toho si můžete být jisti, že u nás nebudete platit žádné poplatky předem. Jednoduše pošlete poptávku, my ji zpracujeme jako nezávaznou, odešleme Vám nabídku a sami se rozhodnete, zdali budete chtít tuto možnost využít.

vyřešte finanční situaci

Abyste dostali nabídku, nemusíte se nikam trmácet. Jednoduše vyplníte online žádost, popřípadě nás můžete kontaktovat telefonicky a na všem se s námi domluvit. Pokud byste měli jakékoli dotazy k celému procesu, rádi Vám se vším poradíme a pomůžeme.

Splňte si svůj sen o bydlení, nebo splaťte nevýhodné půjčky, abyste mohli žít v klidu bez toho, aby Vám exekutor dýchal na krk a Vy byli v permanentním stresu.