Nabízíme krásné modely nejen aut, ale také letadel, autobusů a jiné pro všechny vášnivé sběratele!

Jste vášniví sběratelé modelů aut anebo s tím chcete teprve začít? Máme pro vás na výběr nejen mezi modely aut, ale také prodáváme zmenšené modely letadel, autobusů, nebo dokonce různé značky aut jako je například značka Chevrolet, což je americká firma vyrábějící tuto značku. Koupit svému partnerovi třeba k Vánocům nebo narozeninám model auta, je podle mě velice dobrý nápad. Třeba můj strýc svému synovi už jako malému kupoval různé modely. Je to velice krásné třeba jako když má někdo sbírku motýlů, nebo známek, tak někdo jiný sbírá zase pro změnu právě model autíček.

modré autíčko

Takže podle mě je to ideální dárek pro muže, nebo malé chlapce, ale spíše pro starší chlapce, protože tato věc neslouží moc jako hračka, ale spíš je na okrasu anebo právě pro sběratelskou činnost. Když si někdo nemůže dovolit pořídit si velké auto, můžete mu koupit alespoň model, podle mě ho to moc potěší. My nabízíme různá autíčka, ale také jiné dopravní prostředky, jako jsou třeba- hasiči, letadlo, autobus, formule a jiné. Pokud jste se už rozhodli, že se do sbírání těchto modelů pustíte, je dobré dodržovat některá pravidla, aby nedošlo k jejich poškození. Například kovovým modelům nevyhovuje nadměrná vlhkost, mohlo by dojít ke korozi.

červené autíčko

Druhým pravidlem je zvolit na vystavování takové místo, do kterého ideálně nedopadají sluneční paprsky. proto, že barevné modely kvůli nim ztrácí původní odstín laku. Největším nepřítelem je ale prach. Modely se dají ale vyčistit třeba vlhčenými ubrousky, nebo malým štětcem. Certifikace jsou pro modely nezbytné. Zda je výrobek v pořádku si zákazník může ověřit na obalu, nebo u některých výrobců i na certifikátu. Jeden z mnoha krásných modelů, který nabízíme konkrétně my je třeba „Sheep Dip“ YMG -05-M Ford T, nebo Praga V3S AV-3 ČSLA- SSM v tmavě zelené barvě, jejíž cena i s DPH je- 2 290 Kč. A pak různé další – Ford Fordson WOA2, Citroen a jiné.