Neplaťte nájem

Stavba domu dnes není zrovna levnou záležitostí, a hlavním důvodem je vzestup ceny jak za pozemky, tak za materiály. Jestliže se rozhodnete stavět dům, možná budete zvažovat, že si jej postavíte sami. Pokud ale nemáte zkušenosti, nemusí to dobře dopadnout. Mnoho lidí raději volí firmu, která má nejen zkušenosti, ale i kvalitní pracovníky a dostatek materiálů. My dáme na to, abychom postavili naše domy kvalitně a včas, o čemž se můžete přesvědčit v referencích na našem webu.

nový bungalov

Stavíme nejen zděné domy, ale i montované domy – bungalov. Právě bungalovy jsou poslední dobou stále oblíbenější. Je to dáno tím, že jde o přízemní domy s moderním designem a dispozicí. Prostory jsou vzdušné a otevřené. Nabízíme vám několik připravených projektů na bungalovy, ve kterých určitě najdete i vy svého favorita. Pokud si vyberete dřevostavbu, její dodání bude dřívější, protože stavba se provádí pomocí montáže hotových dřevěných dílů. Díky tomu je předání domu rychlejší – stavba zkrátka netrvá tak dlouho jako u zděného typu domu.

Co od nás můžete očekávat?

  • Solidní jednání na úrovni
  • Velký výběr projektů
  • Možnost vyřízení stavebního povolení
  • Stavbu na klíč
  • Moderní technologie
  • Standardní výbavu

Všechny naše domy mají fotovoltaické panely a tepelné čerpadlo, čímž získáte pasivní dům, který nebude tak náročný na provoz. Ušetříte nějakou tu korunu a navíc snížíte náklady za vytápění. Staňte se i vy jedním z našich mnoha spokojených klientů, kteří už bydlí ve svém moderním domě. Jedním z nich je například i Marek Ztracený, který díky nám bydlí v moderním a komfortním domě.

starší dům

Technologie
Při výstavbě domů používáme moderní technologie, aby byl výsledný dům co nejvíce energeticky nenáročný. Prohlédněte si, jaké materiály používáme ke stavbě. Všechny potřebné informace najdete na našem webu, kde si můžete vybrat i projekt na svůj dům.