Nejen funkční, ale také krásné!

Napadlo vás někdy, že byste zásuvky a vypínače ve své domácnosti nemuseli posuzovat jen podle toho, jak fungují, ale také podle toho, jak vypadají?
Volit drobnou domácí elektroniku podle její kvality je běžná věc. Někdo si vystačí s průměrem, jiný vyžaduje maximální spolehlivost, pro dalšího je zásadní co nejnižší cena. Nicméně nyní už můžete vybírat i podle vzhledu. Něco takového bylo dříve naprosto nemyslitelné – pokud byste začali hodnotit vzhled svých zásuvek a vypínačů na stěně, byl by to jistě velký propadák, minimálně v případě, že jste se zhlédli v barevné výmalbě.modrá stěna, modrý stůl
Zkrátka nebylo z čeho vybírat, protože obvyklé barevné provedení v bílé, béžové a černé, a případně i šedé barvě, zdaleka nepokrylo veškeré estetické nároky domácnosti. A pokud jste v tomto směru citliví, tak jste buď mohli celý byt omalovat na bílo, anebo plastové produkty vylepšit svépomocí barvami či samolepicími tapetami.
Doba jde kupředu a spolu s ní i zásuvky a vypínače Lightpark.cz. Na trhu se konečně objevily produkty výrobce, který myslí nejen na prvotřídní kvalitu a dostupnou cenu, ale také na pěkný vzhled. Takže pokud příště sáhnete po produktech z nabídky výrobce Schneider electric a jeho výrobní řady unica, jistě budete nadšeni. Čeká na vás pestrá paleta barev i nejrůznějších barevných odstínů. Pěkné tvary. A celkově atraktivní design.kulatá světla nad schodištěm
A to ještě zdaleka není vše, tím revoluce nekončí!
Tyto výrobky jsou vysoce flexibilní a pružně se přizpůsobí vašim nárokům, a to i v případě, kdy se rozhodnete barvu vašich stěn změnit. Jakmile je doma jednou máte, tak už je podruhé nemusíte na stěny složitě připevňovat. Stačí jednoduše a rychle vyměnit krycí anebo dekorativní rámeček, a je to. Pokud tedy zatoužíte po novém barevném ladění, změna designu zásuvky či vypínače je otázkou několika chvilek a pár korun.