Kdo vám pomůže, když banka nemůže?

Potřeba získat rychle peníze na něco nutného potká v životě mnoho z nás. Může se jednat o koupi domu, nového automobilu, nebo třeba o investici do podnikání. První krok který pak člověk udělá, vede logicky do banky. Jsme totiž zvyklí, že právě bankovní společnosti pomáhají řešit problémy s penězi, a to právě půjčkami. Získat malou půjčku pak pro většinu z nás není problém. Ten ovšem nastává, když potřebujeme půjčit větší obnos. Začne to složitým papírováním, sáhodlouhým dokládáním, a ve výsledku zjistíme, že nám banka tak vysoký úvěr prostě neposkytne, a nám nezbývá, než hledat řešení jinde. V takovém případě se nabízí nebankovní hypotéka https://www.americkahypoteka.cz/nebankovni-hypoteka/.

kovové mince

Nejde o nějakou lichvu?

Nikoliv. Pokud správně zvolíte nebankovní společnost, která se zabývá úvěry a hypotékami, můžete snadno a rychle získat peníze, které potřebujete, a to za podmínek mnohdy podobných těm bankovním. Na výběr pak budete mít hned z několika druhů úvěrů, a to s ohledem na to, k čemu peníze potřebujete. Jsou zde nebankovní hypotéky pro podnikatele, ale i spotřebitelské úvěry. Nejvýhodnější obvykle bývá americká hypotéka, jejíž úroky jsou nízké, a lze ji využít na cokoliv. Tu pak nabízí společnost Americká Hypotéka.

budík a peníze

Jak získat úvěr u nebankovní společnosti?

Záleží vždy na tom, kterou společnost zvolíte. Obvykle však stačí vyplnit krátký formulář, a brzy se vám ozve někdo z pracovníků společnosti, aby s vámi vyřešil potřebné formality, vysvětlil vám náležitosti, a pomohl vám najít nejlepší řešení vaší situace.

Záznamy v registru

Pokud máte záznamy v registru, které jsou způsobeny například tím, že jste v minulosti nemohli z nějakého důvodu splácet, nemusí to být nutně důvod, proč nezískáte úvěr. Obvykle však platí, že čím horší jsou vaše záznamy, tím vyšší bude úrok. Pokud však žádné záznamy v registru nemáte, není se vůbec čeho obávat.