Mobilní domy jak je neznáme

Možná jste to ani netušili a teď jste překvapeni, když jste narazili na mobilní domy. Ty se za poslední roky hodně změnily a nejenom po vizuální stránce, ale také obsahově a v neposlední řadě také z profesionálního stavebního hlediska https://www.lavarohouse.cz/.

dům mobilní

V dnešní době si můžete vybírat hned z několika různých druhů mobilních objektů.

  1. Některé z nich jsou menší a jsou vhodnější například pouze na zahrady, místo chatek, na rekreaci. Tato obydlí jsou menšího rázu, mohou mít jenom jednu či dvě místnosti, sociální zázemí, záchod a koupelnu.
  2. Další z nich jsou objekty, které se dají využívat sezóně a mohou být větší.
  3. Mezi další se řadí celoroční objekty. Ty jsou v posledních letech hodně oblíbené, protože v nich můžete bydlet po celý rok, jako v běžném zděném obydlí. Mají mnoho výhod. Jsou zateplovány speciální technologií, PUR pěnou, která je nejdokonalejším systémem zateplování u nás. Díky takové vrstvě si můžete být jistí, že v zimě moc neprotopíte a přesto vám bude doma pořád teplo. Tyto objekty jsou i dostatečně prostorné. Mohou být tak velké, jako běžné byty.
  4. A v neposlední řadě jsou zde typy celoroční ale ještě s jednou malou výhodou. Můžete je nechat zkolaudovat a získat číslo popisné.

mobilní dům

Soukromí a pohodlí

Nikdo vás neruší, máte vlastní soukromí. To je zkrátka a dobře k nezaplacení.

Moderní prostředí
Pokud budete chtít objekt využívat po celý rok a vyberete si tedy celoroční typ, pak jej můžeme kompletně vybavit podle vašeho přání. Zajistíme moderní spotřebiče, půvabný a sladěný nábytek, hezké, čisté a opravdu krásné prostředí. Využijte všech těchto výhod. Samozřejmostí je pro nás profesionální doprava, díky které vám přivezeme celý objekt až na parcelu, tedy až na místo určení, kde jej ustavíme.
K dispozici jsou objekty skladem, následuje typ Lavaro, Relax, Design, Steel, Tube.

Nízká pořizovací cena je často právě ta veličina, která rozhoduje o tom, co si lidé za svou domácnost vyberou. Pokud navíc chcete mít něco vlastního a zároveň si dopřávat klid, pohodlí a především soukromí, pak vás tento způsob bydlení mile překvapí.