Motorkou na svatbu

Dnes se dá na svatbu jet různými prostředky. Dokonce i takovou motorkou. Jestliže má ženich s nevěstou motorky v oblibě, je možné, že se rozhodnou pro svatbu v motorkářském stylu a sami dojedou na svatbu na motorce. Vše se dá určitě nějakým způsobem udělat.

Pokud se ale svatba nebude nést v motorkářském duchu a chcete, aby vám to na svatbě opravdu slušelo a to ještě navíc, pokud s sebou budete mít svou drahou polovičku nebo děti, měli byste raději vsadit na něco, co je mnohem více pohodlnější a kam se případně vleze více lidí. Je tím auto.

motorkář na motorce

Jestliže auto nemáte, jistě bude možné se nějakým způsobem domluvit, aby vás někdo na svatbu odvezl, nebo se můžete domluvit s někým, kdo na danou svatbu jede, zda má v autě ještě místo a jestli byste se k němu do auta vešli. Pokud o nikom takovém z vaší rodiny nevíte, měli byste to sdělit nevěstě nebo ženichovi a jeden z nich pro vás jistě něco takového zařídí.

Někteří lidé nemají problém na takovou svatbu dojet autobusem nebo taxíkem, ale záleží hodně na tom, kde se taková svatba koná a zda zde vůbec autobusy nebo taxíky jezdí. Pokud byste jeli autobusem a museli byste více než jednou přestupovat, rozhodně to také není nic příjemného. U taxíků se člověk může setkat s tím, že řidič odmítne, protože je to příliš daleko.

stojící motorka

Motorku byste v případě, že víte, že byste byli jediní, kdo na něčem takovém přijede, měli nechat raději doma.

Je jasné, že každý člověk chce na takové svatbě vypadat co nejlépe, aby neudělal ženichovi ani nevěstě ostudu a je možné, že pokud byste jeli na motorce, rozhodně byste nevypadali tak dobře. Jet navíc v obleku na motorce rozhodně nemusí být nic příjemného. Pokud navíc máte dlouhé vlasy, je potřeba počítat s tím, že se budete muset znova česat, abyste nějak vypadali a to na místě. Pokud by k tomu došlo, mnoho lidí by se na vás nedívalo moc hezky.

Je dobré promyslet, čím pojedete na svatbu, abyste se nebyli překvapeni.